Ustalmy jedno

Startujący przedsiębiorca nie potrzebuje poklasku, nagród, wypasionych konferencji i biura w błyszczącym wieżowcu. Potrzebuje wiedzy, ułatwień, kontaktów, widoczności, kapitału, miejsca do pracy i klientów.

Innowacyjny pomysł potrzebuje skutecznego otoczenia biznesu, które będzie go wspierało na drodze do sukcesu.

Kreatywny umysły potrzebuje iskry do generowania pomysłów, którą znajdzie w odpowiednim środowisku. 

undraw_scrum_board_cesn (1)

1. Niezbędna wiedza

Przedsiębiorcy, którym się nie udaje, nie robią niewłaściwych rzeczy. Robią je zazwyczaj w niewłaściwej kolejności.
Dlatego pomagamy zweryfikować biznes od samego początku.

undraw_work_chat_erdt

2. Ułatwienia

Pracujemy na codzień z firmami, które chcą zarobić razem z Tobą, a nie na Tobie. Załatwiamy zniżki na przydatne programy, hosting, coworking, wydarzenia. To, co będzie Ci potrzebne dla rozwoju.
Konkretne wsparcie.

undraw_stand_out_1oag

3. Widoczność

Jak przyciągnąć zainteresowanie mediów i dotrzeć
do użytkowników? Skąd na początku czerpać wczesnych klientów? Współpracujemy z wpływowymi mediami, które chętnie opisują wschodzące biznesy.

undraw_Savings_dwkw

4. Kapitał

Inwestorzy zazwyczaj interesują się tymi biznesami, które ich nie szukają. Skąd w takiej sytuacji pozyskać „mądry” kapitał kiedy go potrzebujesz? Po naszym programie inkubacji będziesz znać odpowiedzi, a oni będą znali Ciebie.

undraw_researching_22gp

5. Miejsce do pracy

Cowork to nie budynek. To miejsce, w którym oprócz biurka spotkasz podobnie myślących przedsiębiorców. Gdzie będziesz mieć dostęp do skutecznych wydarzeń biznesowych i obsługi posiadającej branżowe kontakty.

undraw_hang_out_h9ud

6. Klienci

Startup potrzebuje klientów. Nie mierzy skuteczności liczbą wzmianek medialnych, ilością spotkań czy zaliczonych eventów. Pracując z nami masz dostęp do firm, które są nastawione na odpłatne pilotowanie usług za konkretne KPI.